Co děláme

Jsme moderní a dynamická společnost se zaměřením na kybernetickou a informační bezpečnost a Diamond partner společnosti Palo Alto Networks.

Specializujeme se bezpečnostní řešení nové generace, která našim klientům přináší přidanou hodnotu s ohledem na optimalizaci vynaložených nákladů.

V našem týmu jsou odborníci na bezpečnost s prokazatelnými zkušenostmi získaných na významných projektech. Kromě obchodního a technického týmu máme k dispozici vlastní technické zázemí a provozujeme jediné partnerské autorizované centrum podpory (ASC) produktů Palo Alto Networks v ČR a SK.

Diamond Innovator

H-Square je předním partnerem Palo Alto Networks a důvěryhodným poradcem v oblasti kybernetické bezpečnosti. K získání partnerské úrovně Diamond Innovator bylo zapotřebí prokázat profesionální obchodní, předprodejní i technickou znalost celé bezpečnostní platformy Palo Alto Networks. Tyto znalosti prokazuje nejen držení všech nejvyšších certifikací našich specialistů, ale také mnoho významných referencí na projektech našich klientů. Pro důsledné otestování navrhovaných řešení disponujeme vlastní laboratoří vybavenou kombinací fyzických, virtuálních i cloudových zařízení a služeb.

Authorized Support Center

Poskytovatelé autorizovaného centra podpory jsou důvěryhodní servisní partneři společnosti Palo Alto Networks, kteří musí splňovat přísné certifikační požadavky, aby zajistili nejvyšší možné standardy a kvalitu služeb. Když nastanou problémy, jsme tu pro vás, abychom poskytli potřebnou technickou podporu zároveň rychle a profesionálně vyřešili nečekané události.

S podporou H-Square ASC získáte 24x7x365 technickou podporu v českém jazyce, certifikovaný tým bezpečnostních expertů a jediný kontaktní bod pro všechny technické potíže.

Zero Trust Security

Termín „Zero Trust“ je v posledních letech zaklínadlem všech výrobců bezpečnostních řešení. Prakticky každý z nich se však tento termín snaží ohnout k obrazu svému. Dochází tak ke snaze o nesmyslné zviditelnění stávajících produktů. Tento přístup je však naprosto chybný. Zero Trust je bezpečnostní koncept, který není možné ohýbat. Pro radikální zvýšení bezpečnosti je naopak třeba využít bezpečnostní nástroje plně v souladu s tímto konceptem.

H-Square se specializuje na komplexní implementaci a udržitelný provoz bezpečnostního modelu Zero Trust Security.

Více také na www.zerotrust.cz

Podporujeme

Daruj a nech žít – Upíři ve škole

Upíři ve škole je edukativní projekt, který nabádá studenty středních škol (18leté +) k dobrovolné činnosti a to k darování krve. Snažíme se nakazit láskou ke krvi a k pomoci potřebným. Studenti často nepřemýšlejí o zodpovědnosti ke svému zdraví a o zdraví ostatních. Tato činnost namotivuje středoškoláky, aby pochopili, že už i oni mohou zásadně změnit nemocným život a bez nadsázky i zachránit život. Naše společnost finančně podporuje projekt Upíři ve škole a přispěla k tvorbě propagačních videoklipů.

Zdravotní klaun

Zdravotní klaun je dobročinná organizace s národní a mezinárodní působností, která od roku 2001 pomáhá dětským i geriatrickým pacientům procházet procesem léčby s úsměvem. V České republice působí 86 profesionálních Zdravotních klaunů, kteří pravidelně navštěvují 63 nemocnic, 8 domovů pro seniory a 2 hospice. Finančně podporujeme organizaci Zdravotní klaun a pomáháme tak přinášet radost a dobrou náladu na místa, kde se jich příliš nedostává.